Florin Megastar

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiți | 

am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile

In jos 
AutorMesaj
puckie
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile   Lun Mai 12, 2008 11:19 pm

1.Ati spus ca e site inchinat muzicii(si lui Florin,dar nu ma leg de asta acum...),dc nu faceti concursuri sau joculete "muzicale"? De exemplu sa se trimita inregistrari ,si cea mai buna sa castige ceva(hm...un nasture?roz!).Si ca sa nu-l ignoram pe Florin,alege el castigatorul.Ce ziceti?
2.Joculet nelegat de muzica...am putea sa scriem fiecare cate un paragraf dintr-o povestioara,cel care scrie mesaj mai jos continua ideea,incercand sa aduca ceva "inedit", sa devieze treptat actiunea.

affraid
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
cristyna
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 911
Varsta : 25
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile   Mar Mai 13, 2008 8:49 am

imi plac ideele tale cap
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 211

MesajSubiect: Re: am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile   Mar Mai 13, 2008 3:31 pm

puckie a scris:
1.Ati spus ca e site inchinat muzicii(si lui Florin,dar nu ma leg de asta acum...),dc nu faceti concursuri sau joculete "muzicale"? De exemplu sa se trimita inregistrari ,si cea mai buna sa castige ceva(hm...un nasture?roz!).Si ca sa nu-l ignoram pe Florin,alege el castigatorul.Ce ziceti?
2.Joculet nelegat de muzica...am putea sa scriem fiecare cate un paragraf dintr-o povestioara,cel care scrie mesaj mai jos continua ideea,incercand sa aduca ceva "inedit", sa devieze treptat actiunea.

affraid

Nu trebuia sa mai faci topicul acesta ...Fa direct un topicu cu joculetul de la pct2. ca sa pot sa bag topicul acesta in arhiva ..Ok? Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile   

Sus In jos

am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Arhiva :: ♫ Arhiva ♫-
Mergi direct la: