Florin Megastar

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiți | 

Mesaje pentru si de la Florin

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
annouk
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Mai 28, 2008 10:08 pm

well,thanks,guys :>:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
heathaddict79
Dedicat
Dedicat

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Iun 09, 2008 12:45 am

Florin a scris:
Azi am ajuns si eu la posta sa iau cadoul de la voi. Mi-a placut foarte mult. Mersi mult de tot si va pup !

Ne bucuram ca ti-a placut!Chiar ne-am facut ceva griji in privinta asta ,dar eu personal mi-am facut griji ca nu va ajunge la tine! da THANK GOD!M-ai linistit! hapyy

PS:Asteptam "pozele" respective ! shh Sa nu uiti !
Cand ai suficient timp la indemana desigur! Wink WE WILL BE PATIENT!

TE PUPAM SI ASTEPTAM RASPUNSUL TAU( speram sa nu vina f greu)!
BAFTA CU ALBUMU! music
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 211

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iun 15, 2008 10:01 pm

Florin,
Cand mai intri si ai timp sa postezi, sa ne spui si noua ce ai facut cu albumu,ce o sa canti ceva concerte Laughing .,
hapyy
Sus In jos
oty
Dedicat
Dedicat

Numarul mesajelor : 147
Varsta : 25
Localizare : Turnu Magurele

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Iun 17, 2008 12:31 pm

Florin,
Sunt o foarte mare fana de-a ta. Te-am auzit prima oara in prima finala Megastar, cand ai cantat My Way si pur si simplu am ramas masca. Stiam mai multe variante ale cantecului, dar singura care imi placea cu adevarat era ce a lui Elvis Presley(care "din intamplare" e idolul meu). Cand te-am auzit pe tine m-am gandit ca in sfarsit am mai auzit o varianta care imi place. Si dupaia asteptam sambata o saptamana intreaga numai ca sa te ascult pe tine cantand... Iar in marea finala, cand am vazut scris pe foaia aia Andrei mi-au dat lacrimile si am zis k nu ma mai uit la Megastar in viata mea.... Am plans seara aia si zilele urmatoare cand imi mai aduceam aminte. Chiar eram surprinsa ca cei de la Universal nu te-au "angajat" si pe tine, nu au observat adevarata valoare... Cand aud ca au semnat contract si cu tine.... Am sarit in sus de bucurie, nu-mi venea sa cred, eram in culmea fericirii.

Vreau sa te felicit pentru prestatiile minunate pe care le-ai avut pe tot parcursul concursului, pentru contractul semnat cu Universal (pe care il meriti din plin). De-abia astept sa vin la concertele tale si sa iti cumpar albumul! Daca ajungi vreodata prin Turnu-Magurele (necunoscut orasel, stiu, putine sanse) o sa fiu prima care vine sa te vada! Si acum o intrebare: puteti sa imi spuneti si mie hi5-ul lui Florin si id-ul lui va rog :[-o<: :[-o<: ?

Oty
Sus In jos
poisongirl
Incepator
Incepator

Varsta : 32

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Iul 07, 2008 2:53 pm

Daca pana acum am stat "pe margine"si am privit lucrurile spuse pe acest forum despre Andrei si fanii lui,cred k e momentul sa iau atitudine,mai ales pt k sunt presedinta fan clubului central al lui Andrei.Ma deranjeaza foarte mult sa vad cum atat Andrei cat si fanii sai sunt atacati pe nedrept,mai ales pentru k noi nu am spus niciodata ceva de rau la adresa preferatului vostru,Florin.Annouk....fanii lui Andrei nu sunt infantili,am avut placerea sa vad cu kta maturitate privesc niste lucruri...da unii dintre ei sunt mai mici de varsta,insa nu-mi spune k Florin nu are fani de toate varstele...nu ai dreptul sa te lansezi in niste afirmatii atat timp kt nu cunosti persoana respectiva.Asa pot spune si eu foarte bine k fanii lui Florin sunt infatuati,nu?In al doilea rand in ce priveste capitolul talent....publicul nu s-a bazat doar pe klitatile umane ale lui Andrei cand au decis k el trebuie sa fie castigatorul.Florin nu e cu nimic mai presus dekt Andrei,doar s-a chinuit atat de mult sa fie perfect(desi perfectiunea e o utopie) inkt momentele knd a falsat au fost pur si simplu penibile...pe knd Andrei a fost tot timpul natural,sincer,da poate k rock-ul e stilul de muzica kre i se potriveste cel mai bine,insa oare nu e mai bine atunci knd incepi un proiect sa stii foarte bine in ce directie mergi si nu doar sa speri k producatorii vor alege ce e mai bun pt tine,kre nu intotdeauna se dovedeste asa?Florin a excelat da,adevarat insa doar la capitolul fitze,infumurare,egoism...iar Universal probabil k a decis sa-i ofere un contract pt a face si mai mare concurenta lui Andrei,fapt kre nu poate face dekt k Andrei sa fie din ce in ce mai bun:)Ce imi doresc e sa se termine cu jignirile...daca o sa aveti makr curiozitatea sa intrati pe forumurile lui Andrei ,o sa remarcati faptul k acolo nu e spus nici makr un cuvant de rau la adresa celorlalti concurenti...un forum e facut special pt cineva,nu pt insulte,jigniri kre nu au nici un rost dekt sa dovedeasca inferioritatea si felul de a fi al celor kre adreseaza aceste jigniri.Sper ca m-am facut inteleasa:)Va pup pe toti fanii lui Florin care in primul rand sunteti OAMENI .Numai bine!Deea(presedinta fan club central Andrei Galut)
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 88
Varsta : 27
Localizare : Arad

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Iul 07, 2008 7:49 pm

Poisongirl,asa cum Andrei a fost inteles ca fiind foarte sincer, increderea in sine si in fortele proprii a lui Florin a fost gresit inteleasa ca ingamfare,aroganta,etc.E o parere total gresita si cu timpul toti vor intelege asta.Nu e bine sa barfesti pe cineva,dar daca te uiti mai atenta pe forumurile lui andrei cred ca poti gasi macar o rautate adresata lui Florin.
Atata timp cat aceste rautati vor fi spuse mereu va exista o "batalie a fanilor".
Fiecare sa-si sustina preferatul fara sa barfeasca despre ceilalti.

Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Iul 08, 2008 9:01 am

bizarre love songs,e bine sa ai incredere in tine insa uneori kiar si increderea asta dak este dusa la extrem se transforma in cu totul altceva...se stie foarte bine k florin a ajuns in finala k rezerva,pe cand andrei a fost reprezentantul banatului in concurs,asa k nu stiu cine ar fi trebuit sa fie mai sigur de el....in al doilea rand de idei sa stii k m-am uitat foarte bine pe forumul oficial al lui andrei,admina fiindu-mi buna prietena,si kiar nu am vazut nici o rautate la adresa nu numai a lui florin,ci si a celorlalti concurenti cum am mai zis....e firesc sa fii subiectiva knd vine vb de preferatul tau insa nu poti sa te prefaci k nu observi niste lucruri...."batalia fanilor"ar trebui sa se dea cinstit,nu cu vorbe aruncate in vant unii la adresa altora....fanii nu au nici un drept sa se jigneasca intre ei..astea fiind spuse consider k acest subiect ar trebui incheiat o data ce fanii TREBUIE sa se respecte intre ei
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Iul 08, 2008 11:44 am

Poisongirl,sunt de acord cu tine,dar nu ar trebuii sa existe nicio batalie.Florin si Andrei sunt doua persoane foarte diferite.Sper sa se termine cu aceste rautati pentru ca nu isi au rostul.Si gata ca facem offtopic.
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan

Numarul mesajelor : 238
Varsta : 26
Localizare : buzau

MesajSubiect: despre florin,parerea mea   Vin Iul 11, 2008 6:10 pm

florin ar trebui sa ramana asa cum e;ar trebui totusi sa fie mult mai comunicativ q fanii!inteleg k nu are timp;dar trebuie sa te gandesti si la ei k te sustin! eu cred k e minunat sa fi sustinu d cineva,care te si poate ajuta,iar tu la randul tau sa le arati k iti pasa! Laughing in rest nu mai am ce comenta la florin! deja se vede k are stofa de megastar si cred k ar trebui sa ia exemplu d la catalin,care dupa parerea mea e foarte tare!!! :lol
Sus In jos
Florin
The One
The One

Numarul mesajelor : 18

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Vin Iul 11, 2008 11:39 pm

Hello again, it's you and me...:)

Georgiana nu fi rea ! :)...

Am fost prin tara dragilor si dragelor, am mai inregistrat ceva prin studio...so...am fost foarte ocupat :)...Sper sa ma intelegeti !

Acum, ca am ceva timp, puteti sa ma intrebati una-alta, sa va raspund...sa vad si eu ce mai faceti cum mai sunteti, daca va mai place de mine :) etc

P.S. : Cu toate ca mi-e greu, o sa ma abtin sa raspund la criticile nefondate ale unora (prin unora...stii tu cine esti :) ) cum ca as fi falsat sau chestii d-astea...rautaciose. Criticile nefondate sunt binevenite. Neinteresante si neconvingatoare dar...binevenite :)

Va pup si aveti grija de voi !
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan

Numarul mesajelor : 238
Localizare : buzau

MesajSubiect: multumim   Sam Iul 12, 2008 12:26 pm

hapyy esti foarte tare florin!!! chiar ma bucur sa aud vesti de la tine. Wink Wink Wink multa bafta in continuare! Laughing
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 911
Varsta : 25
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Sam Iul 12, 2008 2:15 pm

Buna Florin ... ma bucur ca ai mai trecut pe la noi ... te intelegem si stim ca esti ocupat si ne bucuram de fiecare data cand vedem ca ai intrat si ca ai mai postat cate ceva ... si logic ca ne mai place de tine ... nu am uitat asa de repede de tine ... apropo daca tot ai spus ca putem pune intrebari ... ne poti anunta si pe noi cand ai concerte , unde au loc ... si ... bafta in continoare Wink
Sus In jos
morandina
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 343

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 13, 2008 12:22 am

Buna Florin ! Ne pare bine ca ne-ai zis ce mai faci si stai linistit, te intelegem ca esti ocupat.Asteptam o piesa cat mai repede Wink) SUcces in continuare !

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://florin-megastar.forumz.ro
Deea Andreea
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 553
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 13, 2008 12:40 pm

Buna Florin....ma bucur si eu k ai intrat pe forum pt k nu prea mai auzisem nimic de tine...dar eu am totusi o nelamurire sa zic asa....dak ai semnat contract cu universal music o sa continui sa canti cu trupa ta de dinainte nuh?k imi e cam greu sa cred k vei canta singur....sper sa mai auzim de tine cat mai curand pe piata muzicala....si hai fugi la treaba k ai de muncit sa scoti un album.... Wink cap
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://deea-angel-rebelde.hi5.com
lucasa
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 879
Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 13, 2008 8:43 pm

Buna dragul nostru!
Doamne,cat ma bucur ca ai intrat sa ne spui ce-ai mai facut in ultimul timp si ca ne apreciezi pe noi,fanii tai.
Sunt super-incantata ca ai inceput inregistrarile pentru primul tau album si chiar vreau sa te intreb daca vei avea si compozitii propri pe album si ce gen muzical va fi predominant.
Mult succes si sa nu uiti ca noi suntem foarte mandri de tine atat ca artist cat si ca om.
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 13, 2008 11:52 pm

Buna Florin,
De mult am asteptat ceva vesti de la tine.Ne bucuram ca in sfarsit ti-ai facut putin timp si pentru noi Laughing .
Ps:FOarte tare Ps-ul tau hapyy hapyy
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Iul 14, 2008 12:00 am

Buna Florin.Ce bine ca esti din nou cu noi.Cum merge lucrul la album?

Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 24
Localizare : Happyville

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Iul 21, 2008 6:39 pm

Salut Florin!
Pe cand urmatoarea aparitie la TV sau in concert?
La fel ca si alti fani ai tai ard de nerabdare sa te vad si sa te aud.
Cand va fi lansat primul tau album?
Mult succes si toate cele bune love

PS: si mami abia asteapta sa te revada. e o adevarata fana happy .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://myspace.com/musikholic_girl
poisongirl
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Sam Iul 26, 2008 8:29 pm

Uite k mi-am mai facut si eu timp sa intru pe forum...florin draga ma bucur k ai timp sa raspunzi fanilor..kiar au nevoie de asta..k orice fan:)in al doilea rand de idei nu stiu ce ai vrut sa zici cu "criticile unora prin unora"insa te asigur k parerea a fost si este 100% a mea ...nu insuflata de cine te gandesti tu cu kre stiu k esti in razboi personal ,un razboi kre pe mine kiar nu ma intereseaza .si ink foarte bine intemeiata....:)dak aceste critici sunt constructive asta e meritul meu...stiu sa incurajez oamenii f bine:)
P.S.keep up the good work&nu uita:talentul cuiva cel mai bine este vazut prin okii celorlati nu prin laude proprii;)
Sus In jos
morandina
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 12:03 am

Poisongirl , eu chiar nu inteleg nimic din mesajele tale. Ironia ta le transforma in unele cu explicatii ascunse , probabil. Tu sti mai bine. Insa , nu uita ca intr-un mesaj ai zis :nu ai dreptul sa te lansezi in niste afirmatii atat timp kt nu cunosti persoana respectiva. Asa ca nu prea inteleg. Il cunosti pe Florin?
Iti respect parerea, nu toti putem avea aceleasi sentimente. Dar totusi, nu mi se pare normal sa intri aici si sa incepi sa spui niste lucruri nefondate. Si crede-ma ca talentul lui Florin a fost vazut de multe persoane, nu doar de el.

Sus In jos
flagel uimit
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 9

MesajSubiect: dude:|   Dum Iul 27, 2008 3:50 pm

poison chick:-??nu poti sa te otravesti in continuare si sa ne lashi?orice ai zice nu dovedesti nimic,si tu sti ca florin canta mult mai bine dct andrei care s-a axat doar pe un stil,faptul ca a cantat doar rock dovedeste ca nu este un cantaret complet,un cantaret bun se adapteaza diferitelor stiluri:-??
whatever,orice discutie pe forum nu schimba faptul ca florin canta mult mai bine decat andrei
pt cultura ta spatiala;Wink,florin a dat dovada de siguranta pe sine:-??e mandru de el,ceea ce mi se pare logic avand in vedere ca modestia e pentru prosti
god bless me
Sus In jos
poisongirl
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 4:34 pm

asta e ultimul mesaj "otravitor"scris pe acest forum...morandina nu uita k voi ati fost primii care v-ati lansat in afirmatii despre fanii lui andrei si atat timp kt florin ne ataca,kiar nu pot sta indiferenta.draga mea si tu ai proceda la fel in locul meu,stii bine k imi dai dreptate.ceea ce il deosebeste cel mai mult pe andrei de florin este calitatea umana.nu,nu il cunosc personal pe florin insa din cate a scris pe forum,am vazut la tv si a afirmat in diverse interviuri este 0 ca om.kt despre tine limbricule..:))oups scuze flagelule .....vocea lui florin poate fi comparata doar cu un scartait dureros de stanjenitor de chitara....atat.da,recunosc andrei se axeaza mai mult pe rock insa canta cu mult mai mult suflet decat florin...kiar se vede ca munceste mult k sa-si vada visul implinit si nu se bazeaza doar pe "increderea in fortele proprii".in plus l-am cunoscut personal si este un om extraordinar.si stiti ceva?eu kiar cred k voi fanii lui florin sunteti invidiosi pe noi:))aveti si de ce...no comment.stiti voi mai bine la ce ma refer;)acestea fiind spuse sustineti-va in continuare preferatul k doar stiti voi.....one for all and all for love;)
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 5:02 pm

Draga Poisongirl,nu poti afirma despre Florin ca este 0 ca om din moment ce andrei e -1.
Daca vocea lui Florin e comparata ca un scartait de chitara atunci a lui andrei ar trebui sa fie ca 1000 de unghii care zgarie o tabla:P.Andrei canta doar rock pentru ca atat poate.nimic mai mult.Un cantaret e un artist daca se poate mula pe mai multe genuri de muzica.Daca vrei sa faci ceva bine ai nevoie intai de incredere in sine,apoi de increderea celorlalti.Cred ca invidia de care vorbesti e a voastra deoarece chiar daca florin e "arogant,ingamfat,etc" tot forumul sau are mai mult membrii.

Florin stie ca noi mereu vom fi aici pentru el,sustinandu-l in tot ce face chiar daca nu scriem peste tot o replica luata dintr-un cantec.

Ps:nu am dat importanta niciodata rautatilor spuse de altii dar asta e prea mult.S-a ajuns la un razboi care nu isi are rostul,iar daca suntem atacati fiti siguri ca vom riposta.
~CATEODATA CEA MAI BUNA DEFENSIVA E OFENSIVA~

Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 5:44 pm

mda. aceleasi replici pline de " stiti voi" . Cum zici tu ,pisongirl. Pe mine nu ma intereseaza ceea ce e, sau ce face Andrei. Cu atat mai putin ce faceti voi. Asa ca, sa fim seriosi, de ce sa fiu invidioasa pe niste persoane pe care nici nu le cunosc ? Am impresia ca voi sunteti cei invidiosi, pentru ca veniti aici si incepeti sa atacati fara motive.
Daca "vocea lui Florin poate fi comparata doar cu un scartait dureros de stanjenitor de chitara ", atunci inseamna ca nu prea te pricepi la muzica. In fine, oamenii sunt subiectivi. Asa ca iti inteleg parerea. Nici mie nu imi place cum canta Andrei, dar totusi nu am intrat pe forumul lui si nu am zis nimic. Fiecare cu talentul lui. Unii au prea mult, altii deloc Wink

p.s "atat timp kt florin ne ataca " cand v-a atacat Florin /:) ?

Ultima editare efectuata de catre morandina in Joi Dec 18, 2008 8:46 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
poisongirl
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 5:52 pm

1.eu nu am vrut niciodata sa existe acest razboi....insa voi l-ati provocat si l-ati continuat....si uite k noi kiar nu am vrut sa stam indiferenti
2.voi kiar nu il cunoasteti pe andrei k om......asa k nu are de ce sa ne supere afirmatiile voastre rautacioase in necunostinta de cauza...oricum voi aveti de pierdut in privinta asta;)
3.voi nici nu ati avut o intalnire cu fanii .....pe cand noi da.....de aici respectul pentru fani...insa no comment...
4.kt priveste sustinerea.....nu consta in a scrie un rand dintr-o piesa pe un forum..fan clubul lui andrei a fost este si va fi in continuare 100%langa el.....iar vorbele tot in necunostinta de cauza iarasi nu ne afecteaza...pe cand voi,fanii lui florin,la cat de uniti sunteti si cat de multi membri are forumul asta ....florin sa nu castige concursul megastar...cam ridica semne de intrebare
5.kiar ne bucuram sa stim k intr-un fel ne "tineti contul"pe forum asta inseamna k persoana lui andrei este interesanta pentru toata lumea;)
6.daca s-a uitat k florin a intrat la ms pe post de "rezerva",iar andrei a fost reprezentantul banatului kiar nu e problema mea.....insa florin ar fi putut fi inexistent in concurs si sa vedem atunci ce ar fi facut cu talentul lui incomensurabil
7.decat sa te mulezi pe mai multe genuri muzicale si sa le faci pe toate prost e mai bine sa stii exact in ce directie mergi si sa depui toate eforturile pentru a avea un proiect exact asa cum ti-l doresti tu....
8.imi permit sa repet....eu nu vreau sa port un razboi inutil cu voi....daca asta e intentia luptati singuri:)i'm out of this stupid game:))and we all are;)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   

Sus In jos

Mesaje pentru si de la Florin
Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ De vorba cu si despre Florin ♫-
Mergi direct la: