Florin Megastar

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiți | 

Mesaje pentru si de la Florin

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
heathaddict79
Dedicat
Dedicat

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Mai 11, 2008 10:46 pm

NU TE DA BATUT! AI FOST SUPER-TARE SAMBATA SI ERA EVIDENT PT TOATA LUMEA CA TU MERITI! PT NOI TU VEI FI MEGASTARUL >>>SI TE ASIGUR CA AI FFFF. MULTI FANI! SO ,HOLD ON ! SUNTEM ALATURI DE TINE IN CONTINUARE! VREM SA AUZIM NEAPARAT CE AI DE SPUS PRIN TALENTUL TAU....
ROMANIA ARE NEVOIE DE UN ARTIST EXCEPTIONAL! SUCCES CU TRUPA TA....apropo de succes ...iti garantez ca o sa ai mai mare SUCCES decat ANDREI ...O sa faci SENZATIE!ASTEPTAM PROIECTELE TALE MUZICALE CU SUFLETUL LA GURA!MULT NOROC FLORINE! Rolling Eyes

PS:PACAT K VOTURILE NOASTRE NU AU CONTAT.... Crying or Very sad MA SIMT INGROZITOR SI EXTREM DE NEPUTINCIOASA
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Adriyana
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 211

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Mai 11, 2008 10:51 pm

Eu zic sa nu ne ingrijoram,oricum sunt mai mult ca sigura ca Florin o sa se lanseze in muzica mai devrm sau mai tarziu.Megastar a fost doar o rampa de lansare,in care puteai sa ajungi direct,sau inca mai ai de lucru.

Te pup si esti cel mai bun hapyy hapyy hapyy .
Sus In jos
puckie
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Mai 12, 2008 10:22 am

Hello,

Am sa incep prin a spune ca sunt extrem de dezamagita de faptul ca nu a castigat Florin.Din toate punctele de vedere era, este si va fi mai bun ca Andrei.Sunt rockerita inraita si tot tin cu Florin pentru ca nu sunt total straina de muzica(am in spate 8 ani de pian)si stiu sa recunosc un megastar cand il vad.Florin,tu esti adevaratul megastar,nu Andrei,care deseori falseaza.Iar genul de rock pe care l-ai interpretat tu a fost mai de calitate ca cel interpretat de Andrei.Mi-a picat fatza cand am vazut pe foaia aia:ANDREI. Eu eram sigura ca tu urma sa castigi...Ai o voce deosebita,arati bine,mai ai de lucrat la comunicarea cu publicul in timpul interpretarii ,la transmiterea mesajului piesei, dar nu e nici o tragedie pentru ca am observat ca evoluezi rapid.Andrei nu mi se pare ca transmite mai mult,cu miscarea sta destul de prost...e sacadata....In fine, eu sper ca o sa te revad pe scena curand,de data asta cu formatia ta.Ai multi sustinatori,ma numar printre ei.MULTA BAFTA!!!TE ASTEPTAM SA NE CANTI SI SA NE INCANTI!!!

Si acum intrebari(doar nu sperai sa scapi de mine asa usor? Laughing ).

Ce studii muzicale ai?(canto?,alte instrumente in afara de chitara...etc)
Ce gen de muzica canti cu trupa ta?
Esti solist in trupa?
In afara de muzica,ce pasiuni mai ai?
Ai fost cumva la scoala 117?
Deocamdata atat...te mai intreb pe parcurs.

Inca o data BAFTA!
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Mai 12, 2008 8:51 pm

Asa este,maine Florin face o luna pe foruumm cheers cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 88
Varsta : 27
Localizare : Arad

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Mai 12, 2008 8:53 pm

Fie ca forumul si cel cui i este dedicat sa implineasca multi ani cat mai frumosi si sa strangem cat mai multi fani loiali lui Florin.
Iti doresc cat mai multe postari Florin alaturi de noi!

Ultima editare efectuata de catre bizarre_lovesongs in Mier Mai 14, 2008 1:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 553
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Mai 13, 2008 10:31 am

Florine sa nu fii suparat k nu ai castigat...cum au spus si fetele tu vei ramane mereu un invingator..nu-ti face probleme...sunt sigura k incepand cu o anume zi steaua ta va straluci si mai tare pe cer...stai linistit...o sa auzim de tine mai repede de cat te-ai astepta tu.... hapyy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Florin
The One
The One

Numarul mesajelor : 18

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Mai 14, 2008 4:14 am

Din nou va multumesc tuturor pentru sustinere. Ma bucur ca va place ceea ce fac. Mi-am dorit sa castig dar...asta e...a castigat Andrei. Va promit ca o sa continui cu muzica si o sa aveti de ce sa imi ramaneti fani. Daca aveti vreo intrebare pentru mine nu ezitati sa o puneti. Cum am timp intru si raspund. Va pup si aveti grija de voi !
Sus In jos
flagel uimit
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 9
Varsta : 26

MesajSubiect: huh   Mier Mai 14, 2008 10:21 am

intrebare:-??
Sus In jos
puckie
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 4

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Mai 14, 2008 10:37 am

am pus eu cateva intrebari mai sus...las ca le vezi data viitoare
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Mai 14, 2008 4:19 pm

Eu am cateva intrebari Laughing :

Iti place forumul?
Ce ai vrea sa schimbam la el ?(asteptam de mult sugestii)
Sus In jos
elenna
Incepator
Incepator

Varsta : 36

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Mai 14, 2008 8:28 pm

Pentru inceput, vreau sa te felicit pentru prestanta, prezenta scenica superba de fiecare data si o voce de neuitat!Pentru mine esti singurul MEGASTAR de viitor! Incearca intotdeauna sa nu-ti abandonezi acest vis - MUZICA - deoarece se vede multumirea si implinirea in ochii tai, in zambetul tau atunci cand esti pe scena! Am si eu o poveste a mea, un vis al meu, pe care poate o sa il cunosti pe parcurs!
O dorinta a mea este aceea de a te intalni, poate cand vei veni pe la Sinaia candva...cine stie, o simpla plimbare sau poate un concert... ne vom cunoaste .. Rolling Eyes !!!
Mi-ar face placere sa iti daruiesc un tablou pictat de mine ( o parte din visul meu)!

O mica intrebare:
Care sunt urmatorii pasi dupa Megastar?
Multumesc de raspuns!

Te pup!
Sus In jos
elenna
Incepator
Incepator

Varsta : 36

MesajSubiect: Buna Florin!   Joi Mai 15, 2008 10:47 pm

Iti trimit cateva versuri dragi mie, sper sa iti placa!

[b]LISTEN TO YOUR SOUL

Listen to the sound of the music flowing,
Listen to the sound of the harp strumming,
Listen to the keys of the piano playing,
Close your eyes and you will find
An escape from reality that allows
You to enter the palace of ecstacy.
Close your eyes and you will find your spirit
Music can give you the courage to speak your soul
Music can give you the courage to break free of all bindings that hold you,
Give music a way to become a part of your existence
And music will help you discover your soul!

O seara buna!
Te pup!
Sus In jos
diana_dea
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Joi Mai 15, 2008 11:09 pm

Florin a scris:
Din nou va multumesc tuturor pentru sustinere. Ma bucur ca va place ceea ce fac. Mi-am dorit sa castig dar...asta e...a castigat Andrei. Va promit ca o sa continui cu muzica si o sa aveti de ce sa imi ramaneti fani. Daca aveti vreo intrebare pentru mine nu ezitati sa o puneti. Cum am timp intru si raspund. Va pup si aveti grija de voi !

Mult succes, Florin! Te pup! Diana
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 553
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Vin Mai 16, 2008 7:46 pm

wow....Florine ma bucur mult pentru tine k ai fost si tu "angajat" de cei de la Universal Music....eram soooper sigura k o sa fii contactat de cineva pentru k ai fost remarcat...si ai voce nu gluma....mereu am fost sigura k cineva o sa te introduca pe piata muzicala...dak e Universal Music cu atat mai bine...asa k mooolta bafta in continuare si spor la treaba...doar ai de scos un album cheers hapyy

PS: vezi sury k am avut dreptate🇱🇧 ...de acu sa ma crezi...eu am presimtiri in ultima perioada music
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://deea-angel-rebelde.hi5.com
iulya_ark
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 3

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Sam Mai 17, 2008 10:14 am

pai cred ca nu mai are niciun rost sa ma refer acum la concursul Megastar,cine trebuia sa castige ca e clar asta.Oricum sa stii ca eu una am asteptari de la tine si sunt sigura ca vei reusi sa faci ceva bun pe piata muzicala pt ca ai potential,de abia astept sa te vad si mult succes
Sus In jos
anytza007
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 12

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Sam Mai 17, 2008 4:41 pm

yeey:D
ce bine imi pare ca a semnat si el cu Universal:D
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan

Numarul mesajelor : 209
Varsta : 24
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Sam Mai 17, 2008 6:02 pm

deci mie tata mi`a zis ca nu conteaza cine a castigat, atata timp cat era o voce mai buna. ca orice sfarsit e un nou inceput, si ca daca Andrei nu e destul de bun, lumea va da cu rosii in el , iar Florin daca isi incepe cariera va fi cunoscut de la ms smile love love love
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dyanname.hi5.com/
heathaddict79
Dedicat
Dedicat

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Sam Mai 17, 2008 7:36 pm

DOAMNE CAT DE TARE!MA BUCUR MULT PT TINE FLORIN! NU M-AM INDOIT NICI O CLIPA CA VEI REUSI SA TE AFIRMI SI CA CINEVA TE VA CONTACTA CAT D CURAND PT UN CONTRACT,DAR NU MA ASTEPTAM SA SE INTAMPLE ATAT DE REPEDE!
IN SFARSIT POT SA SPUN CA S-A FACUT CAT DE CAT DREPTATE !
CE POT SA MAI SPUN....AM RAMAS FARA CUVINTE...
TU ESTI DOVADA VIE CA EXISTA DUMNEZEU SI CA PRIN TALENT SI AMBITIE POTI SA-TI REALIZEZI VISELE!CA SA VEZI ....VIATA NU E ATAT D ORIBILA PE CAT CREDEAM ....MA BUCUR CA TI-AU DAT SANSA SA NE-O INDULCESTI CU PRESTATIILE TALE EXCEPTIONALE SI FELUL TAU DE A FII!

MULT NOROC DE-ACUM INCOLO,SUNT SIGURA CA TE VEI DESCURCA DE MINUNE DEOARECE ESTI NASCUT SA FII PE SCENA...ACOLO E LOCUL UNDE TE SIMITI BINE SI ASTA SE VEDE SI LUCRUL ASTA NE FACE SI PE NOI SA NE SIMTIM BINE!

DE-ABIA ASTEPT ALBUME,CONCERTE,APARITII TV,CU CARE SPER SA NE TII LA CURENT!

PS: NU UITA: BE YOURSELF NO MATTER WHAT ! SI ITI DORESC SA IEI NUMAI DECIZII INTELEPTE IN CEEA CE PRIVESTE MUZICA!
FELICITARI INCA O DATA! NI S-AU ASCULTAT RUGACIUNILE! :[-o<: smile :=D>: music
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan

Numarul mesajelor : 209
Varsta : 24
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Sam Mai 17, 2008 8:05 pm

heathaddict79 a scris:
DOAMNE CAT DE TARE!MA BUCUR MULT PT TINE FLORIN! NU M-AM INDOIT NICI O CLIPA CA VEI REUSI SA TE AFIRMI SI CA CINEVA TE VA CONTACTA CAT D CURAND PT UN CONTRACT,DAR NU MA ASTEPTAM SA SE INTAMPLE ATAT DE REPEDE!
IN SFARSIT POT SA SPUN CA S-A FACUT CAT DE CAT DREPTATE !
CE POT SA MAI SPUN....AM RAMAS FARA CUVINTE...
TU ESTI DOVADA VIE CA EXISTA DUMNEZEU SI CA PRIN TALENT SI AMBITIE POTI SA-TI REALIZEZI VISELE!CA SA VEZI ....VIATA NU E ATAT D ORIBILA PE CAT CREDEAM ....MA BUCUR CA TI-AU DAT SANSA SA NE-O INDULCESTI CU PRESTATIILE TALE EXCEPTIONALE SI FELUL TAU DE A FII!

MULT NOROC DE-ACUM INCOLO,SUNT SIGURA CA TE VEI DESCURCA DE MINUNE DEOARECE ESTI NASCUT SA FII PE SCENA...ACOLO E LOCUL UNDE TE SIMITI BINE SI ASTA SE VEDE SI LUCRUL ASTA NE FACE SI PE NOI SA NE SIMTIM BINE!

DE-ABIA ASTEPT ALBUME,CONCERTE,APARITII TV,CU CARE SPER SA NE TII LA CURENT!

PS: NU UITA: BE YOURSELF NO MATTER WHAT ! SI ITI DORESC SA IEI NUMAI DECIZII INTELEPTE IN CEEA CE PRIVESTE MUZICA!
FELICITARI INCA O DATA! NI S-AU ASCULTAT RUGACIUNILE! :[-o<: smile :=D>: music

dap..asa e smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dyanname.hi5.com/
lucasa
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 879
Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Mai 18, 2008 1:31 pm

Florin,eu sunt convinsa ca tu,prin vocea ta rarisima si prin talentul tau nativ, ii vei eclipsa pe multi din asa-zisii cantareti din muzica romaneasca.
Imi place ca esti o persoana constienta de valoarea sa si daca unii vad cu ochi rai increderea pe care tu o ai in fortele proprii,sa stii ca ei de fapt crapa de invidie.
Iti doresc sa te apuci cat mai repede de lucru,pentru ca fanii tai ard de nerabdare sa-ti cumpere si sa asculte primul tau album.
Si inca o data felicitari pentru tot ce-ai realizat pana acum
Sus In jos
mycka_dulcee@yahoo.com
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Mai 19, 2008 12:08 am

eeeeeegyrgr

Ultima editare efectuata de catre mycka_dulcee@yahoo.com in Joi Mai 17, 2012 1:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
dyddyshor
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Mai 20, 2008 9:48 pm

yo`s cea mai fericita!!! Laughing pay km tot ce era de spus deja s-a facut...dar yo d abia astept s merg la concertele lui Florin,astept cu nerabdare albumul lui...succes Florin!!! hapyy hapyy hapyy [b]
Sus In jos
annouk
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 5

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Joi Mai 22, 2008 6:30 pm

cred ca modul cum au decurs lucrurile a fost cel mai corect. universal a respectat decizia publicului si i-a oferit contract lui andrei. dar ,avand si ei un cuvant de spus, au mai oferit un contract cui au considerat ca ar fi meritat intr-adevar, dincolo de ignoranta romaneasca. pt universal,tu ai fost megastarul. si nu numai pt ei,poti sa fii sigur de asta! cum puteti sa spuneti ca ati votat degeaba? in niciun caz, l-ati ajutat pe om sa-si dea seama cat de mult fani are king si andreea crepcia,o valoare indubitabila, a iesit pe locul 2 ,deci nu fi dezamagit! adevaratele valori nu ies niciodata in fata de la bun inceput No
"ai toata viata inainte"(ca sa citez un anumit personaj Laughing) acum tu si cu andrei sunteti practic pe picior de egalitate si gandeste-te ca publicul larg nu a urmarit emisiunea ca sa se poata agata permanent de calitatile umane ale lui andrei ;)publicul larg nu va putea aprecia cat de modest/ingamfat e unul sau altul,ci se va "lovi" prima oara de gradul de talent Wink lucru care in mod clar te scoate pe tine in fata sunny
Sus In jos
flagel uimit
Incepator
Incepator

Varsta : 26

MesajSubiect: yeah right   Dum Mai 25, 2008 5:57 pm

it seems that he has some real fans:))
Sus In jos
heathaddict79
Dedicat
Dedicat

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Lun Mai 26, 2008 1:29 pm

annouk a scris:
cred ca modul cum au decurs lucrurile a fost cel mai corect. universal a respectat decizia publicului si i-a oferit contract lui andrei. dar ,avand si ei un cuvant de spus, au mai oferit un contract cui au considerat ca ar fi meritat intr-adevar, dincolo de ignoranta romaneasca. pt universal,tu ai fost megastarul. si nu numai pt ei,poti sa fii sigur de asta! cum puteti sa spuneti ca ati votat degeaba? in niciun caz, l-ati ajutat pe om sa-si dea seama cat de mult fani are king si andreea crepcia,o valoare indubitabila, a iesit pe locul 2 ,deci nu fi dezamagit! adevaratele valori nu ies niciodata in fata de la bun inceput No
"ai toata viata inainte"(ca sa citez un anumit personaj Laughing) acum tu si cu andrei sunteti practic pe picior de egalitate si gandeste-te ca publicul larg nu a urmarit emisiunea ca sa se poata agata permanent de calitatile umane ale lui andrei ;)publicul larg nu va putea aprecia cat de modest/ingamfat e unul sau altul,ci se va "lovi" prima oara de gradul de talent Wink lucru care in mod clar te scoate pe tine in fata sunny
WOW!TARE! AI SPUS CAM TOT DIN CEEA CE VOIAM SA SPUN SI EU!
IMI PLACE SA VAD CA FLORIN ARE FANI CARE VAD REALITATEA SI CALITATILE SALE .
SI ACUM NU VREAU SA FIU RAUTACIOASA DAR MAJORITATEA FANILOR LUI FLORIN "GANDESC" INAINTE SA VORBEASCA SI NU SUNT INFANTILI SAU AGRAMATZI SPRE DEOSEBIRE DE FANII LUI ANDREI. SI MA BUCURA ENORM CHESTIA ASTA!
Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   

Sus In jos

Mesaje pentru si de la Florin
Sus 
Pagina 3 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ De vorba cu si despre Florin ♫-
Mergi direct la: