Florin Megastar

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiži | 

Mesaje pentru si de la Florin

In jos 
Mergi la pagina : Īnapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 88
Varsta : 27
Localizare : Arad

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 6:17 pm

Florin nu a castigat nu pentru ca noi nu am votat.Avem facturile la telefon si sms-urile sa dovedim asta.Toata lumea era sigura ca va castiga Florin doar ca organizatorii au facut tot posibilul sa castige andrei organizandu-i "petrecerea de sustinere" sub cerul liber si free nu intr-un club minuscul si cu plata.Florin a primit a2a sansa pentru ca merita.Si daca nu ar fi intrat la megastar tot ar fi stralucit odata prin forte proprii,fara sa fie nevoie de un concurs in care unii concurenti sunt favorizati.Florin tot ce face i iese bine.Nu va place nu ascultati.Atat de greu e?Vom asculta noi care il apreciem.Pentru noi el e cel mai bun si nici un comentariu rautacios nu poate schimba asta.Avem incredere in el si il sustinem neconditionat.

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 343

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 6:26 pm

poisongirl a scris:
1.eu nu am vrut niciodata sa existe acest razboi....insa voi l-ati provocat si l-ati continuat....si uite k noi kiar nu am vrut sa stam indiferenti
2.voi kiar nu il cunoasteti pe andrei k om......asa k nu are de ce sa ne supere afirmatiile voastre rautacioase in necunostinta de cauza...oricum voi aveti de pierdut in privinta asta;)
3.voi nici nu ati avut o intalnire cu fanii .....pe cand noi da.....de aici respectul pentru fani...insa no comment...
4.kt priveste sustinerea.....nu consta in a scrie un rand dintr-o piesa pe un forum..fan clubul lui andrei a fost este si va fi in continuare 100%langa el.....iar vorbele tot in necunostinta de cauza iarasi nu ne afecteaza...pe cand voi,fanii lui florin,la cat de uniti sunteti si cat de multi membri are forumul asta ....florin sa nu castige concursul megastar...cam ridica semne de intrebare
5.kiar ne bucuram sa stim k intr-un fel ne "tineti contul"pe forum asta inseamna k persoana lui andrei este interesanta pentru toata lumea;)
6.daca s-a uitat k florin a intrat la ms pe post de "rezerva",iar andrei a fost reprezentantul banatului kiar nu e problema mea.....insa florin ar fi putut fi inexistent in concurs si sa vedem atunci ce ar fi facut cu talentul lui incomensurabil
7.decat sa te mulezi pe mai multe genuri muzicale si sa le faci pe toate prost e mai bine sa stii exact in ce directie mergi si sa depui toate eforturile pentru a avea un proiect exact asa cum ti-l doresti tu....
8.imi permit sa repet....eu nu vreau sa port un razboi inutil cu voi....daca asta e intentia luptati singuri:)i'm out of this stupid game:))and we all are;)

Draga mea, mesajele tale deja incep sa devieze de la subiect. Sa lasam la o parte faptul ca sunt total off topic. Acum sa iti raspund si eu , pentru ultima data, sper.
1. Eu nu vad un razboi in toata discutia asta. Tu esti cea care a intrat pe forum si a inceput sa spuna diferite chestii. Doar pentru ca noi incercam sa iti aducem argumente, nu inseamna k purtam un razboi.
2.Noi nu il cunoastem pe Andrei, tu nu il cunosti pe Florin. Daca pe voi nu va deranjeaza, de ce reactionati? Sau de ce vorbiti despre Florin din moment ce nu il cunoasteti? Se pare ca te contrazici putin ,dar trecem peste. Si ce avem de pierdut? Chiar vreau sa stiu. :))
3. O intalnire intre fani :-? cu 5 fani...da. ai dreptate : tot respectul :))
4.Crede-ma ca si fan clubul lui Florin este alaturi de el. Si iar te contrazici Wink Nu te deranjeaza , dar te ataci . Nu a stat in puterea noastra ca Florin sa castige acel concurs. Asa a fost sa fie. Voturile noastre nu au contat.Crede-ma, ca au fost foarte multe persoane care nu au votat, crezand ca Florin este deja castigator( stirea asta oare de cine a fost nascocita:-? ) Sa nu mai vorbim de faptul ca petrecerea pentru suntinerea lui Florin a fost intr-un club si cea a lui Andrei intr-un spatiu detul de mare. Sa iti reamintesc ca si Florin a primit un contract de la Universal? Lucru care nu s-ar fi intamplat si pentru Andrei, avand in vedere ca rock ul nu este prea promovat in Romania. Asa ca ziceti mersi k a castigat Megastarul.
5. Puteti sa va faceti si 4387576865 de conturi. Asta dovedeste ca si Florin este interesant, altfel nu ati fi fost aici.
6. Nu conteaza faptul ca Florin a fost rezerva.Asta a fost sansa lui. Rezerva asa cum a fost, a reusit sa ajunga in finala. Si a demonstrat ca este un artist adevarat. Nu s-a axat niciodata pe un sigur gen .
7. Aici ai putina dreptate. Dar nu e cazul sa generalizam. Noi vorbeam de Florin, nu de fetitele acelea cu fustite Wink nu cred a existat editie in care el sa fie total pe langa. Eu cred k in fiecare sambata demonstrat ca poate canta orice. Si nu uita de comentariile juriului si de notele pe care le primea .
8. Imi permit si eu sa repet ca asta nu e un razboi.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://florin-megastar.forumz.ro
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 6:34 pm

"Intalnire cu fanii"?Wow!5 pers.Ce de fani.Atunci ar trebui sa adunam si noi 5 pers din Bucuresti.Ca sa facem si noi intalnire cu fanii. Razz

Fan
Fan

Numarul mesajelor : 238
Varsta : 26
Localizare : buzau

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 9:31 pm

bai,io chiar nu o inteleg p fetita asta.ce cauta aici,sau mai bn zis ce are de demonstrat?!!!!!!!!nu are rost sa ne certam k florin sau andrei e mai bun!nu putem sa fim in totalitate obiectivi!cred k ar trebui sa incetam!si peste ceva timp o sa vedem care e mai bun!si atunci o sa putem discuta!nu sunt de parere k acest "razboi",ca sa zic asa,desi nu e,isi are rostul. so....pentu moment tre doar sa asteptam Crying or Very sad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
lucasa
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 879
Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Iul 27, 2008 10:28 pm

poisongirl,eu inteleg ca nu poti sa fii obiectiva,dar tu esti de-a dreptul rautacioasa.
Cand l-ai auzit tu pe Florin cantand prost?In schimb eu pot sa-ti dau n exemple despre prestatia jalnica a lui Andrei.Sa iei nota 7 in marea finala spune totul despre evolutia sau mai bine zis involutia lui Andrei.
Si numai un afon poate afirma asa ceva despre vocea lui Florin,dar normal ca te legi de vocea lui Flo din moment ce Andrei n-are voce deloc.
Iar in ceea ce priveste calitatea umana,Florin se remarca prin sinceritate,integritate si prin faptul ca el apreciaza talentul celorlalti(vezi cum a votat el in fiecare finala),pe cand Andrei
tot ce-a facut a facut ca sa-i fie lui bine si a fost invidios pe Florin tot timpul.
Si dac-ati fi asa corecti precum pretindeti,voi,fanii lui Andrei,ati recunoaste talentul lui Florin,dar se pare ca invidia e totusi prea mare.
O sa vedem peste cateva luni cati vor cumpara albumul lui Andrei si cati vor dori sa asculte vocea rarisima a lui Flo.Atunci poisongirl chiar nu vei mai avea nimic de spus.
Sus In jos
little_ice96-florin_fan
Dedicat
Dedicat

Numarul mesajelor : 191
Varsta : 22

MesajSubiect: mesaj pentru florin...sper ca il citesti :d oricum e bine deci...mult noroc   Lun Iul 28, 2008 2:02 am

deci vad ca ai adunat destul de multi fani florin...ma bucur pt tine Wink ce sa zic...o voce super,ai numa calitati...numa calitatile's de tine,si paru' e frumos :)):D si tu ...Wink nu stiu,bafta in continuare ma bucur ca ti'au dat astia contract de la casa de muzica sau cum infine....ti'am zis asta si pe mess,si iti mai zic si pe forum ! Esti bun de toata...deci defecte pana acuma nu am gasit nici unu' la tine,da' totusi daca ai...nu ai prea multe...si zic asta sigur,meritai sa intri si tu in muzica,pana la urma tu si cu andrei ati facut o treaba buna,ati reusit aman2....abia astept o mel de ata ceva drunken si am auzit ca canti la chitara music super asta :d...adica na' e bine si asta ...sa stii sa canti la chitara smile iti doresc tot ce'i mai bun,felicitari si bafta in cariera in muzica...multa sanatate si ma bucur pentru tine...oricum vocea ta trebuia raspandita prin toata tzara si multumim ca ne'ai dat vocea ta..ce credeai ca o sa o tii numa pentru tine ? hfg vocea ta trebuie auzita peste tot da ?? mai auzit ? esti cel mai tare din parkare sad si nu numa' eu zic asta..cred ca toti sunt de acord cu mine,pai sper ca mi'ai citit mesaju' happy si sper ca ma recunosti :p adica intelegi tu...cu toate ca nu ne'am intalnit.Poate mai vorbim,acuma ma duc sa fac baie hapyy bafta,noroc numa' bune mah' !!!! love ai grija de tine...si tineo tot asa cu muzica music (si inca ceva..ma bucur ca iti faci timp si pentru fani....inca o calitate pentru tine love ) Musuuuumesc flumos !

.::_-_-_Florin_-_-_::. (^_^) .::_-_-_Iordache_-_-_::.
Sus In jos
little_ice96-florin_fan
Dedicat
Dedicat

Numarul mesajelor : 191
Varsta : 22

MesajSubiect: .......   Mar Iul 29, 2008 2:31 pm

ei mai...hai sa nu fim rai,aman2 au voce foarte buna..nu ca unu' e mai bun ca altul sau asa ceva,catorva i-au placut mai mult andrei si la altii florin...da asta nu inseamna ca florin sau andrei nu au voce buna...o au fff buna din contra happy ....numa mie din 6 copii,din familia mie numa mie mi-o placut mai tare florin love decat andrei...da asta nu inseamna ca nu mi'o placut si de andrei....deci aman2 is buni,si cu voce...deci va rog...nu mai va certati si criticati ba pe florin,ba pe andrei...ca va dau nana sad si blavo floline inca odata king smile

»-(¯`v“¯)-» Florin «-(¯`v“¯)-« »-(¯`v“¯)-» MegasTar «-(¯`v“¯)-«
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Iul 29, 2008 7:30 pm

nu mai ascultasem de cva timp melodiile pe care le-a cantat la megastar! Crying or Very sad si acum k le-am asc nu stiu dak mai imi place de florin ca inainte sau mai mult!cred k mai mult! Laughing are ceva special!!!!!!!! happy nu stiu ce zicea juriul k nu transmite,dar pe mine acum melodiile astea m-au facut q adevarat fericita sau mai putin.deci florin transmite!si canta extraordinar!!!!!!!e cel mai tare!!!!cu siguranata ce va scote va fi intr-adevar remarcabil! music felicitari forin!!!!!! si sa ai parte de cat mai multa inspiratie! Wink
Sus In jos
scut_fan_you
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 4

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Aug 12, 2008 3:06 am

florin la prima vedere,un baiat de treaba...funny,funky..imi place stilul tau :d si sa ne anunti cand iti apare o muzica,ca altfel ne suparam
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 911
Varsta : 25
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Aug 13, 2008 10:41 pm

Vreau sa-i ures succes lui Florin la MS 3 si de data aceasta sper ca echipa lui sa castige
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Aug 13, 2008 10:48 pm

cristyna a scris:
Vreau sa-i ures succes lui Florin la MS 3 si de data aceasta sper ca echipa lui sa castige

Florin va concura iar?Sti ceva ce noi nu stim cristyna?

Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 211

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Aug 13, 2008 10:51 pm

bizarre_lovesongs a scris:
cristyna a scris:

Mda ...Florin va concura si noua nu ne-a zis nimic.Ce cauti Florin iar la megastar?Parca aveai contract. Neutral
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Aug 13, 2008 11:11 pm

Am vazut si eu acum noutatile.Bafta Florin dar lanseaza-ti in paralel si cdul de debut solo.Sunt multi solisti care au o trupa si in paralel o cariera solo.

Fan
Fan

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mier Aug 13, 2008 11:37 pm

bai asa e ?
ar fi super tare

felicitari florin si ffffffffffff mult noroc!
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 553
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Joi Aug 14, 2008 4:41 pm

Am vazut si eu acum noutatile.Bafta Florin dar lanseaza-ti in paralel si cdul de debut solo.Sunt multi solisti care au o trupa si in paralel o cariera solo.

da sunt multi solisti...dar scuza-ma acei solisti au foarte multa vechime in domeniu sa zic asa...pe cand florin de abia daca e cunoscut...eu zic ca mai intai sa se promoveze cu trupa si mai tarziu peste 5-6 ani si solo....dar nu e neaparata nevoie...poate sa isi continue cariera in formatie si atat....cel putin deocamdata...pentru ca daca ar incepe in paralel nu prea cred k ar face fata si nu stiu daca colegii lui de trupa l-ar intelege...pentru ca el asa canta pana la ms....in fine asta e parerea mea....scz morandina pt off topic...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Deea Andreea
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 553
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Joi Aug 14, 2008 4:43 pm

Adriyana a scris:
cristyna a scris:

Mda ...Florin va concura si noua nu ne-a zis nimic.Ce cauti Florin iar la megastar?Parca aveai contract. Neutral

exact asta ma intrebam si eu adrienutz....sau cumva ai renuntat la contract mai Florine?si nu vreau sa fiu rautacioasa....nu foarte...dar as vrea sa mai intri si tu pe forum sa ne mai spui si noua cate ceva k sa nu fim chiar in aer cu stirile....
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://deea-angel-rebelde.hi5.com
morandina
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 343

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Joi Aug 14, 2008 7:27 pm

nu stiu ce sa zic. dar cred ca ar trebui sa nu facem presupuneri daca nu stim despre ce e vorba. Participarea lui Florin la ms 3 a fost alegerea lui, asa ca trebuie sa o respectam. eu cred ca stie ce face si ca nu ar incerca niciodata sa isi distruga cariera. Daca el a considerat ca e mai bine pentru viitorul lui, eu sunt alaturi de el si o sa il votez. Incercati si voi sa vedeti partea buna a lucrurilor. si eu imi cer scz pt off topic, si mai discutam intr-un topic special.

p.s : pentru a nu fi total off topic, bafta Florin !

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://florin-megastar.forumz.ro
Adriyana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Sam Aug 16, 2008 12:37 am

Florin, cand afli cu cine pici in trupa sa ne anunti si pe noi :>b: .
Sus In jos
lucasa
Fanatic
Fanatic

Numarul mesajelor : 879
Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Dum Aug 17, 2008 6:21 pm

Buna,Florin!
Eu vreau sa te felicit pentru decizia de a participa la MS3 si de a-ti pune inca o data in valoare talentul si vocea cu care ai fost inzestrat;de data asta ai cu cine sa te intreci,tinand cont de finalistii care vor participa.

Mult succes,Megastarule!!!
Sus In jos
Florin
The One
The One

Numarul mesajelor : 18

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Aug 26, 2008 4:02 pm

Salut !

La MS3 nu sunt inca 100% sigur ca ma duc. Cand voi semna contractul cu Prima o sa fiu sigur...Cel mai probabil voi participa la Battle of songs cu Stolen Kites asa ca VOTE FOR MY SONGS :). In continuare va spun ca nu tine de mine cand scot un album, ce album scot, cu cine cant etc. Sper ca odata in viitorul apropiat sa am banii sa fac totul singur pentru ca doar asa va depinde totul de mine. Tinem legatura si va anunt si de MS3 si de proiectele mele.

Va pup si aveti grija de voi !
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Aug 26, 2008 4:05 pm

oricum florin,noi te sustinem indiferent de ceea ce o sa faci! Wink si sa fii sigur k te vom vota!te pup si ai grija d tn hapyy
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Aug 26, 2008 4:57 pm

Suna interesanta treaba cu Battle of songs.Succes.
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Aug 26, 2008 5:03 pm

Buna Florin si bine ai revenit pe forum.Tu doar spune-ne unde sa te votam si noi te sustinem neconditionat.Bafta in toate proiectele in care esti implicat si cat mai multi bani pt cat mai multe albume!

Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mar Aug 26, 2008 9:19 pm

Florin a scris:
Salut !

La MS3 nu sunt inca 100% sigur ca ma duc. Cand voi semna contractul cu Prima o sa fiu sigur...Cel mai probabil voi participa la Battle of songs cu Stolen Kites asa ca VOTE FOR MY SONGS :). In continuare va spun ca nu tine de mine cand scot un album, ce album scot, cu cine cant etc. Sper ca odata in viitorul apropiat sa am banii sa fac totul singur pentru ca doar asa va depinde totul de mine. Tinem legatura si va anunt si de MS3 si de proiectele mele.

Va pup si aveti grija de voi !

Hei! Ma bucur sa aud vesti de la tine! Succes in realizarea visurilor! Te pup! Diana Wink
Sus In jos
adda
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 28

MesajSubiect: hop si eu   Joi Aug 28, 2008 11:25 am

Buna Florin! hapyy
Chiar ma gandeam cum as putea lua legatura cu tine, si ca prin minune am dat de forum Wink
Vroiam sa iti spun ca te admir foarte mult, ai o voce superba dar mai ales o atitudine de invingator. Niciodata nu s-a vazut ca ai avea emotii pe scena, mereu emanai forta, incredere si carisma. Prin asta i-ai intimidat pe multi, si au preferat sa te considere arogant si antipatic.
Insa pentru mine ai devenit un exemplu de reusita si de incredere in fortele proprii.
Am urmarit Megastar-ul si pot spune ca i-ai dat clasa. Ai cantat foarte bine de fiecare data si ai avut atitudinea unui star. Meritai sa castigi, si asta s-a vazut foarte clar cand Universal ti-a oferit contractul.
Tine-o tot asa si vei ajunge departe! music
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   

Sus In jos

Mesaje pentru si de la Florin
Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Īnapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ De vorba cu si despre Florin ♫-
Mergi direct la: